Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 14, 2018 17:00

139 TL’ye Galaxy J7 Pro aldık! Kutu içinden VAZELİN çıktı!!!

139 TL’ye Galaxy J7 Pro aldık! Kutu içinden VAZELİN çıktı!!!

Güzel ülkemin güzel insanlarının kandırılması için zihni sinir projeleri ile karşımıza çıkan dolandırıcılar bugün yeni bir proje ile karşımızda. 139 TL’ye “Galaxy J7 Kazandınız” mesajı ile insanları ağına düşüren bu yapının ağına kapıldık ve ortaya çıkan durumu da sizler için paylaştık. Yaptığımız telefon görüşmelerini de sizlerle paylaştık. Bu süreçte yaşadığımız bu durumu sizlerin, ailelerinin, büyüklerinin ve eşinin dostunun yaşamaması için bu videoyu sizlerle paylaşmak istedik. Öncelikle 139 TL’ye Galaxy J7 cep telefonu olması muhtemel bir durum değil ama söylemlerine göre şirketlerinin onuncu yıllarını kutlayan bu firmanın böyle bir çekiliş yaptığına birçok kişi inanabilir. Zira oldukça kurumsal bir firma gibi karşımızda duruyorlar.

139 TL’ye Galaxy J7 yerine elimize Vazelin verdiler!

Bu noktada yaşadığımız tüm herşeyi sizlerle paylaştık ve haberin yazıldığı saat 11:06’ya kadar da şirketin “şikayet bölümü” bizi arayıp böyle böyle bir sorun yaşamışsınız diye de aramadı. Umarız bu ve buna benzer dolandırıcılar yüce Türk mahkemelerinde yargılanır ama onlara bir ödeme yapmadığımızı belirttikleri için elimiz kolumuz da bağlı oluyor. Adımıza kesilmemiş, miktar, ürün cinsi KDV miktarı ve diğer detayların da paylaşılmadığı faturadan oluşan bir düzenbazlığın içinde o kadar beyaz kalıyoruz ki; en çabuk biz kirleniyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.