Ana sayfa » Akıllı Saat » Huawei TalkBand B5 tanıtıldı! Hem akıllı bileklik hem de Bluetooth kulaklık

Huawei TalkBand B5 tanıtıldı! Hem akıllı bileklik hem de Bluetooth kulaklık

Huawei TalkBand B5 tanıtıldı! Hem akıllı bileklik hem de Bluetooth kulaklık

Huawei TalkBand B5 resmi olarak tanıtıldı. Akıllı bileklik ve Bluetooth kulaklık konseptini bir arada sunan TalkBand B5, selefinden 2.4 kat daha büyük 1,13 inç büyüklüğünde dokunmatik bir AMOLED ekrana sahip.

Akıllı bileklikte gövde çıkarılıp bir Bluetooth kulaklık olarak kullanılabiliyor. Cihaz üzerinde biri gürültü azaltan olmak üzere iki mikrofon bulunuyor. TalkBand 5, ayrıca arayanın kimliğini gösteriyor, aramayı sessize alma ve hızlı arama seçenekleri mevcut.

Huawei TalkBand B5

Huawei TalkBand B5

Toz ve su geçirmezlik için IP67 sertifikasına sahip olacak cihazın silikon, deri ve metal 18 mm kordon seçenekleri bulunuyor. Kalp atış hızı değişkenliğini analiz eden ve stres durumunuza erişen Huawei TruRelax Teknolojisine sahip olan cihaz ayrıca dinlenmek için nefes eğitimi sunmaktadır.

Huawei TruSleep 2.0, uykuyu analiz etmek ve kişiselleştirilmiş uyku önerileri sunarken, Huawei TruSeen 2.0 kalp atış hızı teknolojisi ise, koşu, bisiklete binme ve daha fazlası için 24 saat kesintisiz kalp izleme desteği sunmakta.

Akıllı bileklik ile adım sayma, kalori hesaplama ve mesafe ölçümüne ek olarak, kalp atış hızı değerlendirmesi, iyileşme süresi öneri ve daha fazlasını temel alan bir çalışma planı oluşturabilirsiniz.

Akıllı telefonda selfie çekmeyi de sağlayan Talband B5’in bazı özellikleri sadece EMUI 4.1 veya üzeri bir sürümle Huawei ve Honour telefonlarda kullanılabiliyor.

Huawei TalkBand B5 özellikleri

  • 1,13 inç büyüklüğünde (300 × 160 piksel) çözünürlüklü dokunmatik AMOLED ekran, 2,5D kavisli cam
  • Android 4.4 ve iOS 9.0 üstü cihazlara destek, Bluetooth 4.2
  • Bluetooth kulaklık, Bluetooth kulaklığı ile müzik dinleme, iletişim (hızlı arama), arayan kimliği / çağrı susturma (sadece Huawei EMUI 4.1 ve üstünü destekler), arama geçmişi, sağlık yardımcısı
  • 24 saat kalp atış hızı izleme, egzersiz izleme (yürüme, koşma, bisiklet ve diğer egzersiz modları), spor gol ayarı, mesaj hatırlatma, akıllı alarm saati, Huawei TruRelax Teknolojisi
  • Toz ve Suya Dayanıklı (IP67)
  • Boyutlar: 58,2 mm × 23,3 mm × 12,9 mm; Ağırlık: 40g (kayış hariç)
  • Kulaklık Boyutları: 44,1 mm × 20,0 mm × 11,9 mm; Ağırlık: 14.3g
  • 6 saate kadar konuşma süresi ve 3,5 güne kadar kullanım süresi sunan 108mAh büyüklüğünde pil

TalkBand B5, kül, siyah, kahverengi ve metal kayış seçenekleriyle geliyor. 18 Temmuz’da fiyatı açıklanacak cihazın satışına 20 Temmuz’da başlanacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.