Ana sayfa » Akıllı Saat » Huawei TalkBand B5 kanlı canlı karşınızda!

Huawei TalkBand B5 kanlı canlı karşınızda!

Huawei TalkBand B5 kanlı canlı karşınızda!

Yaklaşık iki yıl önce Huawei , TalkBand B3 smartband’ı kullanıcıların hizmetine sunmuştu. Geçtiğimiz hafta, popüler sızıntı kaynağı  Evan Blass , bir önceki modele benzeyen TalkBand B5 akıllı bilekliğin rsmi görüntüsünü paylaştı. Bu defa ise Huawei TalkBand B5 gerçek fotoğrafları sızdırıldı.

Huawei TalkBand B5 görüntüleri

Huawei TalkBand B5

Huawei TalkBand B5

Yeni görüntülerde de görülebileceği gibi, TalkBand B5 deri kayışı ile sportif bir görünümde. Önceki model gibi, TalkBand B5 de kulak içi Bluetooth kulaklık olarak işlev görebilir. Tek renkli bir ekranla gelen TalkBand B3’ün aksine devam modelde büyük boyutlu bir renkli ekran ile karşımıza çıkıyor. Cihaz, B3’ten daha büyük yazı tipine de sahip.

Apple Watch, Siri’nin sesli asistanıyla geldiği gibi, yakında çıkacak olan TalkBand B5’in de kendi ses asistanı ile birlikte gelmesi bekleniyor. Görüntüler ayrıca B5’in TruSeen kalp atış hızı ve TruSleep uyku iyileştirme özelliği ile geleceğini de ortaya koyuyor. Huawei, hem Nova 3 hem de yeni akıllı bilekliğin duyurusunu kısa süre içerisinde gerçekleştirecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.