Ana sayfa » Akıllı Telefon » Geleceğin telefonu Oppo Find X için yeni reklam videosu yayınlandı!

Geleceğin telefonu Oppo Find X için yeni reklam videosu yayınlandı!

Geleceğin telefonu Oppo Find X için yeni reklam videosu yayınlandı!

Oppo Find X yeni reklam videosu yayınlandı.Apple, Animoji adını verdiği animasyonlu emojiler kavramını ortaya çıkaran ilk şirketti. O günden beri, Samsung, Asus ve Oppo dâhil olmak üzere Android OEM’leri tarafından taklit edilmiştir. Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo , Oppo Find X lansmanı ile O-Moji adlı animasyonlu emojiyi  tanıtmıştı . Şimdi aynı şeyi vurgulayan yeni bir reklam yayınladı.

Oppo Find X yeni reklam videosu

Oppo Find X yeni reklam videosu

Reklam orijinal olarak Çin’de yayınlandı, ancak bir kullanıcı YouTube aracılığı ile paylaştı. Kafe gibi bir restoranda takılan bir grup arkadaşı gösterir. Bunlardan biri sıkıcı çevreden sıkılıyor gibi görünüyor ve bu arkadaşının O-Moji’yi kullanarak biraz eğlence katmak için Oppo Find X’i çıkardığı görülüyor . Farklı O-Moji karakterlerini denerken, mekândaki diğer insanları hayal ederek bu karakterleri gösteriyor.  İsterseniz aşağıdaki videoda reklam filmini izleyebilirsiniz.

Oppo Find X yeni reklam videosu

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.