Mobil Temmuz 10, 2018 14:00

OnePlus 6T Huawei P20 Pro gibi olacak!!! Tebrikler Carl Pei!!!

OnePlus 6T Huawei P20 Pro gibi olacak!!! Tebrikler Carl Pei!!!

Amiral gemisi katili telefonlar hazırlayan OnePlus, BBK Holding çatısı altında rüştünü ispatlamış bir üretici konumuna yükseldi. OnePlus 3 ile birlikte pazardaki durumu ciddi anlamda sorgulanmaya başlayan OnePlus yeni nesil OnePlus 5T ile toparlanma sürecine girdi ve OnePlus 6 ile birlikte de adını Android ekosistemine kalıcı markalar arasına yazdırdı. Bugün ise oldukça ilginç bir haber ortaya çıktı ve OnePlus 6T ile ilgili il söylentiler kulağımıza geldi.

OnePlus 6T üç kamera ve Snapdragon 855 ile gelecek!

Telefonun ne zaman pazara sunulacağını bilemiyoruz ama ilk gelen bilgiler yeni nesil 6T’nin Snapdragon 855 ve üçlü kamera dizilimi kullanacağını gösteriyor. Bildiğiniz gibi T modelleri Kasım ayında pazara sunuluyor ama o tarihe kadar Snapdragon 855’in hazır olacağını pek düşünmüyoruz. Bundan dolayı da ilk gelen sızıntılardaki Snapdragon 855 yonga setinin şimdilik hayal olacağını düşünüyoruz.

Bizim Yorumumuz!

Carl Pei önderliğindeki OnePlus şirketi 6 aylık dilimlerde birbirinden özellik olarak bu kadar farklı ürünler pazara sunarsa; sonu Sony gibi olabilir… Bizden hatırlatması…

Honor 10’un OnePlus 6’dan daha iyi olan özellikleri

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.