Mobil Temmuz 10, 2018 19:00

Apple iOS 11.4.1 güncellemesi hırsızları üzecek!!!

Apple iOS 11.4.1 güncellemesi hırsızları üzecek!!!

Geçtiğimiz günlerde Apple iOS 11.4 güncellemesini kullanıcılarına sundu ve bazı hatalar sonrasında da iOS 11.4.1 güncellemesini bizlere acil bir şekilde sundu. iOS 11.4.1, HomePod 11.4.1, tvOS 11.4.1 ve watchOS 4.3.2 güncellemesi ile kullanıcılarının karşısına çıkan Apple’ın bu güncelleme ile telefonu daha da güvenli bir noktaya getirdiğini belirtelim. Her güncelleme her telefona iyi gelecek diye bir şart yok ve bunu aslında en iyi bilenlerde sanırız iPhone sahipleri. Apple’ın “telefonları yavaşlatıyoruz ama bunu sizin iyiliğiniz için yapıyoruz” açıklaması mobil pazarda yapılan en tuhaf açıklama da olsa güncellemeler hız kesmeden gelmeye devam ediyor.

Apple iOS 11.4.1 güncellemesi USB Kısıtlı Mod ile geliyor!

Apple’ın yaptığı güncelleme ayrıntılarında Apple’ın USB Kısıtlı Mod özelliğini telefonlarına getirdiğini görüyoruz. Bu güncelleme ile birlikte sizin izniniz olmadan dışarıdan USB ile telefona ulaşmak imkansız bir hale geliyor. Yani çalınan telefonlar artık çöp haline geliyor. Bu güncelleme ile artık telefonların daha güvenli olacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz…

Akıllı telefonlarımız neden yavaşlar?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.