Giyilebilir Teknoloji Temmuz 9, 2018 15:00

Xiaomi Basketbol Ayakkabısını Satışa Sundu

Xiaomi Basketbol Ayakkabısını Satışa Sundu

Neredeyse kullanıcıların bütün ihtiyaçlarına hitap eden  Xiaomi’den bu defa sporcu kullanıcılar için Xiaomi basketbol ayakkabısını satışa çıkardı.  Daha önce kullanıcıları için normal ayakkabı ve sandalet üreten firma bu konuda deneyimli bir hale geldi.

Xiaomi Basketbol Ayakkabısının Özellikleri

Xiaomi basketbol ayakkabısının üst kısmında, tek parça olarak kalıplanmış ve alt parçayla birlikte sabitlenmiş bir süper fiber kullanılıyor. Bu ayakkabıların daha güzel görünmesini sağlıyor ve çok fonksiyonlu spor aktiviteleri için uygun hale getiriyor.

Orta taban malzemesi CARJ-FOX olan basketbol ayakkabısı, geleneksel orta taban malzemesinden% 50 daha yüksek bir dikey esnekliğe sahip. Taban, darbe kuvvetini etkili bir şekilde azaltan ve salınımı azaltan yüksek elastik bir kauçuk ve aşınmaya dayanıklı malzemeden oluşuyor.

Xiaomi basketbol ayakkabısını

Xiaomi basketbol ayakkabısını

Ayrıca, Xiaomi basketbol ayakkabısı havalandırılmış bir anti bakteriyel iç taban ile birlikte gelir.  Ayakkabının siyah ve kırmızı, turuncu / beyaz / siyah ve beyaz / kırmızı / siyah içeren üç renk kombinasyonu mevcut. Xiaomi basketbol ayakkabısı 299 Yuan (45 $) fiyat etiketine sahip.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.