Mobil Temmuz 9, 2018 14:00

Google Pixel 2 XL yaz indirimi başladı! Çinliler iyi ki var!!!

Google Pixel 2 XL yaz indirimi başladı! Çinliler iyi ki var!!!

Google’ın klasikleşen yaz indirimi bu yıl biraz geç kalsa da bugünden itibaren başladı ve Google, online store üzerinden yapılan alışverişlerde ciddi sayılabilecek indirimlere imza attı. Pixel 2 XL indirim rüzgarı 100 dolar ile başladı ve telefonun fiyatı 850 dolardan 750 dolara geriledi. Bunda Çinli üreticilerin son dönemde pazar sundukları amiral gemisi modellerin fiyatlarını 600 dolar seviyesinde tutmasının da etkisi odluğunu düşünüyoruz.

Pixel 2 XL indirim rüzgarı diğer ürünleri de vurdu!

Bunun yanında Home speakers ve ikinci jenerasyon Daydream View VR sanal gerçeklik gözlüğünde de indirimler yapıldı. 17 Temmuz tarihine kadar sürecek olan bu indirim rüzgarı sonrasında Amerika’daki satışların artacağı düşünülüyor. Bu indirim şimdilik sadece Amerika pazarı için geçerli ama Pixel 3 XL tanıtılmasından önce Pixel 2 XL’ın fiyatında biraz daha gerileme yaşanacağını düşünüyoruz. Zira Google fiyatları daha da şişirmek istemiyor. Amerika’da bir tanıdığınız varsa; bu ürünleri sipariş edebilirsiniz, ücretsiz nakliye olduğunu da belirtelim…

Xiaomi bazı telefonlar için indirim kuponu sunuyor

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.