Akıllı Telefon Temmuz 6, 2018 16:00

Google Play Store yeni sürüm yayımlandı! APK dosyası indir

Google Play Store yeni sürüm yayımlandı! APK dosyası indir

Google Play Store yeni sürüm artık indirilebilir durumda. Google, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazasını yeni bir sürüme taşıdı. Uzun zamandır yaptığımız gibi yeni sürüme ait APK dosyasını ve nasıl yükleneceğini sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni güncelleme ile Google Play Store 10.7.19  numaralı sürüme yükseltiliyor. Gözle görülür bir değişiklik yaşanmasa da, bir dizi hata düzeltmesi ile uygulamanın stabilitesi artırılıyor. Yeni sürümde ayrıca performans geliştirmeleri ve genel iyileştirmeler mevcut.

Google Play Store yeni sürüm

Google Play Store yeni sürüm

Google Play Store yeni sürüm indir

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 10.7.19 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY V v10.7.19 APK İNDİR

(Alternatif link)

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.