Samsung Temmuz 5, 2018 10:30

Samsung MWC Ve CES 2019’da Bombaları Patlatmaya Hazırlanıyor!

Samsung MWC Ve CES 2019’da Bombaları Patlatmaya Hazırlanıyor!

Samsung cephesinde tüm gözler Galaxy Note 9’a çevrilmiş durumda. Özellikle yeni nesil S-Pen ile ön plana çıkması beklenen cihaz kısa bir süre sonra resmi olarak tanıtılacak. Fakat görünen o ki 2019 yılı ilk çeyreğinde Samsung bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Galaxy S10, Galaxy S10+ ve ilk katlanabilir Samsung, Galaxy X! CES ve MWC 2019 etkinlikleri Samsung açısından oldukça heyecanlı geçecek.

Geri sayım başladı!

Bildiğiniz üzere akıllı telefon üreticileri yeni amiral gemisi modellerini ve ikonik etki yaratmasını planladıkları cihazlarını CES ( Consumer Electronics Show ) ve MWC (Mobile World Congress ) fuarlarında tanıtıyor. Yılın ilk çeyreğinin oldukça hareketli geçmesine neden olan bu organizasyonlar için Samsung’un büyük planları var. Galaxy S serisinin yeni üyeleri Galaxy S10 ve Galaxy S10+’ın yanı sıra firmanın uzun süredir gündemi meşgul eden katlanabilir akıllı telefonu Galaxy X de bu etkinliklerde tanıtılacak. Beklenen takvim CES 2019’da Galaxy S serisi amiral gemilerinin, MWC 2019’da ise Galaxy X serisinin tanıtılacağı yönünde.

Sınırlı sayıda üretilmesi beklenen Galaxy X için kafalarda soru işareti oluşturan tek nokta cihazın maliyetinin 1850$ seviyelerinde olacağı iddiası. Bu maliyetlerde bir cihazın tüketiciye hangi fiyatla ulaşacağını tahmin etmek çok zor olmasa gerek.

9 Ağustos’ta Galaxy Note 9’un tanıtımında cihazda 8GB RAM ve 512 GB dahili hafıza seçeneğinin yer alacağı iddiaları da yeni cihazlar için fikir verir nitelikte. Samsung 2019 yılında her açıdan ses getirecek akıllı telefonları ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.