Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi 8 hızlı şarj özelliği ne kadar hızlı?

Xiaomi Mi 8 hızlı şarj özelliği ne kadar hızlı?

Xiaomi Mi 8 hızlı şarj özelliği ne kadar hızlı?

Akıllı telefon pazarında en önemli donanımlardan birisi telefonların pil gücü. Son dönemde ise hızlı şarj özelliğinin telefonlarda kullanılmaya başlanması ile birlikte de hızlı şarjın hızı oldukça konuşulmaya başlandı. Aslına bakarsanız hızlı şarj için “dakikada %1 şarj gücü” ifadesi kullansak da Oppo ve OnePlus gibi üreticiler bu işi başka boyutlara taşıdılar. Bunun yanında Qualcomm Quick Charge 4.0 veQuick Charge 4.0+ ile bu noktada en iyi deneyimlerden birini bizlere sunuyor. Bizde teknoburada.net olarak Quick Charge 4.0+ destekli Xiaomi Mi 8 hızlı şarj özelliği ne kadar hızlı şarj oluyor bunu test etmek istedik.

Xiaomi Mi 8 hızlı şarj özelliğini test ediyoruz!

Bu test için orijinal şarj aleti ve şarj kablosunu kullandık ama Çin ile uyumsuz piriz olduğu için bir aparat kullanmak durumunda kaldık. Testin son düzlüğünde apart ile ilgili bir sıkıntı yaşadık ama testi bir şekilde bitirebildik. Dilerseniz Xiaomi Mi 8’in ne kadar sürede şarj olabildiğine yakından bakalım…

Lütfen abone olmayı unutmayın…

Telefonu şarja takmayı unutacaksınız! Leagoo Power 5, 4 gün pil süresi vaat ediyor

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.