Mobil Haziran 27, 2018 14:00

Xiaomi Mi 6X Hatsune Miku Special Edition ile tanışın!

Xiaomi Mi 6X Hatsune Miku Special Edition ile tanışın!

Çinliler ve Japonlar anime karakterleri oldukça ilginç bir biçimde yorumluyor ve hayatlarına entegre ediyorlar. Bu konuda ahkam kesecek değiliz ama bu noktada özellikle Japonya’nın en ünlü oyunlarından Final Fantasy’i mutlaka denemenizi sizlere öneririz. Zira o dünyayı gördükten sonra aslında tam olarak ne demek istediğimizi de net olarak anlayabilirsiniz. Bugünkü haberimize konu olan Hatsune Miku aslında bir anime karakteri değildir ve Crypton Future Media tarafından bizlere sunulan Vocaloid şarkı sentezlemesi yapan bir yazılımdan ibarettir. Milyonlarca kişiye projeksiyon yöntemi ile şarkı söyleyen dans eden bu karakter için Xiaomi Mi 6X Hatsune Miku Special Edition isminde bir telefon geliştirdi. Bu telefon özellikle Asya pazarı için geliştirilmiş olsa da Hatsune Miku’nun tüm dünyad aciddi bir hayran kitlesi bulunuyor.

Xiaomi Mi 6X Hatsune Miku Special Edition

Xiaomi Mi 6X Hatsune Miku Special Edition

Xiaomi Mi 6X Hatsune Miku Special Edition fiyat ve özellikler

Mevcut Xiaomi 6X’ten teknik donanım tarafında bir farklılık sunmayan telefonun turkuaz rengi, teması ve arkasında bulunan çıkartması ile özelleştirildiğini görüyoruz. 28 Haziran tarihinde satışa sunulacak olan telefonun fiyatının 270 € olacağını belirtelim.

Bu tema ve Hatsune Miku tarafından seslendirilen zil seslerine de saghip olacak telefonun uzak doğuda ciddi satış rakamlarına ulaşacağını düşünüyoruz…

Xiaomi Redmi 6 Pro kutusundan çıktı! Yakından göz atalım

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.