Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Magni Smartech Akıllı Yatak ile Rahat Uykunun Keyfine Varın

Magni Smartech Akıllı Yatak ile Rahat Uykunun Keyfine Varın

Magni Smartech Akıllı Yatak ile Rahat Uykunun Keyfine Varın

Uyku rahatına düşkün olan veya uykusunda problem çekenler için Magni Smartech adında akıllı bir yatak geliştirildi. Bu akıllı yatak sizin uyku modunuzu analiz ederek size en uygun hali alıp daha rahat ve konforlu bir uyku deneyimi sağlıyor. İtalyan yatak markası Magniflex, uyku alışkanlıklarını analiz ederek kaliteli bir uyku için kişiye özel öneriler sunan akıllı yatak sistemi geliştirdi.

Teknoloji ile konforu yatağa uyarlayan Magni Smartech, uyku sırasında solunum hızı, kalp atışı, kas hareketleri, vücut ısısı, yatış pozisyonu ve uyku süresi gibi farklı kriterlere göre hem yatağın açısını hem de ortamdaki ışığı, sıcaklığı ve gürültü seviyesini en uykun konuma getiriyor. Anti Horlama sistemine de sahip olan yatak, sensörleri sayesinde kullanıcının horladığını algılayarak, yatak pozisyonunu otomatik olarak değiştiriyor.

 Magni Smartech

Magni Smartech

Magni Smartech  ile rahat bir uyku keyfi

“Reading” modu ile uyumadan önce bir şeyler okumak isteyenler için en rahat şekli alan yatak, farklı renkte ortam ışığı seçenekleriyle de yatak odasında terapi etkisi sunuyor. App Store üzerinden indirilen bir uygulama yardımıyla çalışan uyku teknolojisine sahip.

 

OPPO Find X State Bank versiyonu ile 29 Haziran’da satışta!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.