Mobil Haziran 25, 2018 16:30

Samsung Android Go projesi netleşmeye başladı!

Samsung Android Go projesi netleşmeye başladı!

Dünyanın en büyük üreticisi Samsung’un son dönemde sıkıntılı bir süreçten geçtiğini sürekli olarak dile getiriyoruz ve bu süreci Samsung’un atlatacağını da ekliyoruz. Zira Güney Koreli üretici halen büyük satış rakamlarına ulaşıyor ve bir çeyrekte 78 milyon telefon satabilmeyi de halen başarabiliyor. Satışlar tarafında olmasa da ürün çeşitliliği tarafında eleştirdiğimiz Samsung, bir süredir üzerinde çalıştığı ve muhtemelen Galaxy J2 Core ile karşımıza çıkacak Samsung Android Go Projesi üzerinde çalışıyordu. Bugün ortaya çıkan ve Galaxy J260F kod ismi ile anılan telefonun teknik detayları da ortaya çıktı.

Samsung Android Go

Samsung Android Go

Samsung Android Go Galaxy J2 Core özellikler

Ortaya çıkan sızıntıya göre telefonda 5.0 inç boyutunda Super AMOLED bir ekran olacak ve bu pekte beklenmeyen bir özellikti. Böylece Samsung tüm Android Go telefonlara fark atacak. Samsung’un kendi üretici Exynos 7570 4 çekirdekli ve 1,5GHz hızındaki işlemcisinden güç alacak. 16GB Hafıza ve 1GB RAM gücü ise olmazsa olmaz bir detay. Arkada 8 megapiksel, önde 5 megapiksel kamera ve 2600 mAh pil gücünün bulunacağı telefonda Android Go işletim sistemi Android 8.1.0 güncellemesi ile bulunacak.

Bizim Yorumumuz!

Bugün General Mobile oldukça iyi dizayn edilmiş GM 8 Go Edition ile 800 TL bandında en iyi Android Go çözümlerinden birini bizlere sunuyor. Samsung’un bunu dikkate alması gerekiyor. Umarız Galaxy A8 ve Galaxy A6 serisinde yaptkkları hatayı tekrar etmezler…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.