Ana sayfa » Uncategorized » Oppo Find X kayar kapak için tokat gibi bir cevap geldi!

Oppo Find X kayar kapak için tokat gibi bir cevap geldi!

Oppo Find X kayar kapak için tokat gibi bir cevap geldi!

Akıllı telefon pazarında Nokia’nın kendi kendine kapağı açılan telefonu Nokia 7110’dan sonra sektör mekanik açılan kapaklara pekte sıcak bakmadı. Aradan yıllar geçtikten sonra Oppo N1 ile bunu başka bir boyuta taşıdı. Elimizle döndürdüğümüz arka kamerayı geliştiren ve Oppo N3 ile bunu motorlu bir sisteme çeviren Oppo bugün karşımıza Oppo Find X ile çıktı ve Oppo Find X arka tarafta büyük bir kapağın yuları aşağı hareketi ile bize bambaşka bir deneyim sundu. Oppo Find X kayar kapak teknolojisi bugüne kadar ilk kez kullanılan bir teknoloji ve birçok kişi bu otomatik kayar kapağın dayanıklılığını sorgulamaya başladı. Oppo ise hepimizi tokat gibi bir cevap verdi!

Oppo Find X kayar kapak 5 yıl garantisi ile geliyor!

Oppo tarafından yapılan açıklamaya göre şirket bu kayar kapağın çalışma prensibi ve çalışma donanımı ile ilgili tam 5 yıllık bir garanti sağladığını dile getirdi. Bu gerçekten bugüne kadar görmediğimiz bir garanti açıklaması. Oppo, ürününe öylesine güveniyor ki böyle bir garantiyi de bizlere sunabildi. İşte kapak mekanizmasının çalışma şekli.

Oppo Find X kayar kapak

Oppo Find X kayar kapak

Bu kayar kapaklı telefon bize ne sunacak ve nasıl bi,r performans ortaya koyacak bunu hep birlikte göreceğiz…

 

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.