Haziran 16, 2018 9:00

Vestel Venus Z20 inceleme! Yok böyle bir inceleme…

Vestel Venus Z20 inceleme! Yok böyle bir inceleme…

Yerli üretici Vestel son 2 yıldır büyük bir değişim yaşıyor. Aslında bu değişim mobil pazar için karınca adımı kadar küçük ama kendileri için aya basmak kadar önemli bir adım diyebiliriz. Dünyanın en bilinen markalarından birisi olan ve onlarca ülkeye ihracat yapan Vestel’in telefonlarını beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz bunu bilemiyoruz ama Vestel doğru yolda ilerliyor ama ilerleme biraz yavaş oluyor diye düşünüyoruz. Vestel’in bu yıl Şubat ayında yapılan Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıttığı yeni nesil Venüs Z20 kağıt üzerinde oldukça iddialı bir yapı sergiliyor. Peki telefon gerçek dünyada bize ne sunuyor? Bu sorunun cevabını bulmak adına eyyam yapmadan sizler için telefonu test ettik. Vestel Venus Z20 inceleme videosu ile tüm merak edilenlere ışık tutuyoruz.

Vestel Venus Z20 inceleme videosu!

Yaptığımız incelemeler uzun oluyor, bunun farkındayız ama kısa inceleme her yerde var. Telefonun gerçek anlamda ne sunduğundan daha çok sadece özeliklerinin okunduğu incelemeler yapmayı asla tercihe etmedik ve asla da etmeyeceğiz. İşte Vestel Venüs Z20 ile ilgili tüm merak ettikleriniz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.