Mobil Haziran 13, 2018 20:00

RED Hydrogen One ön sipariş başladı! Arabayı evi satmaya hazırlanın!

RED Hydrogen One ön sipariş başladı! Arabayı evi satmaya hazırlanın!

Sinema alanında ürettiği kameralar ile ikonik bir marka haline dönüşen ve yüz binlerce dolarlık kamera donanımları ile ünlenen RED markası geçtiğimiz yıl hologramik bir ekrana sahip olacağını belirten bir telefon geliştirdiğini belirtti. Kamera tarafında ise bildiğimiz kamera donanım ve aksesuarlarından bambaşka bir noktada olan RED Hydrogen One geçtiğimiz günlerde Amerika’da bir etkinlik ile basın mensuplarına canlı canlı tanıtıldı. The Verge tarafından çekilen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

RED Hydrogen One fiyatı ile çok iddialı!

3 boyutlu bir ekran sunan telefon bugün itibariyle Verizon tarafından ön siparişe açıldı. 1200 dolarlık ön sipariş fiyatını çok mu buldunuz? Bizce değil zira böyle bir donanıma dünyada ilk sahip olmanın bedeli daha bile pahalı olmalıydı. Biz telefonun ekranı ve fiyatından çok kamera ve video çekim performansını görmek istiyoruz. RED markasının bu telefon için ciddi bir aksesuar kiti hazırladığını da biliyoruz.

RED markasının Amerika’daki GSM Operatörleri ile anlaşarak satış yapacağını görüyoruz. 24 ay kontratlı olarak birçok sosyal medya ve fotoğraf tutkunun ise sıraya girip bu telefonu beklediğini biliyoruz. Bir çılgınlık yapıp bizde mi alsak???

GPU Turbo güncellemesi alacak ilk Huawei telefonu belli oldu!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.