Akıllı Telefon Haziran 6, 2018 18:00

OnePlus kablosuz kulaklık bile yok satıyor!

OnePlus kablosuz kulaklık bile yok satıyor!

Fiyat / performans odaklı ürünler denince akla gelen bir diğer marka olan OnePlus, hatırlayacağınız üzere tepe modeli OnePlus 6 ile birlikte Bullets Wireless adında yeni kablosuz kulaklık çözümünü de duyurdu. İlk gelen açıklamalara bakılırsa OnePlus kablosuz kulaklık dakikalar içerisinde tükendi. Özellikle Avrupa’da Bullets Wireless kablosuz kulaklığa yoğun bir ilgi var.

OnePlus kablosuz kulaklık

OnePlus kablosuz kulaklık

OnePlus CEO’su Carl Pei, Twitter’dan yöneltilen bir soru üzerine Avrupa’da 69 €’dan satışa sunulan kulaklığın sadece 3 dakika içerisinde tükendiğini belirtti. Şirket daha fazla ürün tedarik edecek, ancak ikinci satışların ne zaman başlayacağı şu an için açıklanmış bilinmiyor. Amerika ve Kanada’ya bakıldığında ise kulaklık satışı hala devam ediyor.

OnePlus’ın kablosuz yeni kulak içi kulaklığı hafif, kompakt ve iyi bir görünüme sahip. Google Asistan desteği sayesinde kulaklık aracılığıyla telefona sesli komutlar verebilirsiniz. Suya ve toza karşı dirençli olan kulaklık Bluetooth 4.1 desteğiyle geliyor ve 8 saat pil süresi sunuyor. Kulaklık ayrıca 10 dakikalık şarjla 5 saat müzik dinleme deneyimi sunuyor.

 

Xiaomi Mi 8 ve OnePlus 6 kamera karşılaştırması! İşte merakla beklenen test

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.