Akıllı Telefon Haziran 5, 2018 5:00

Google Android Oreo haziran güncellemesini yayımladı

Google Android Oreo haziran güncellemesini yayımladı

Google Android Oreo için güvenlik ve iyileştirme odaklı haziran güncellemesini dağıtıma sundu. OTA üzerinden Nexus ve Pixel telefonlarla buluşan güncelleme için fabrika imaj dosyaları ve OTA zip dosyaları aynı zamanda Google Geliştiriciler sayfasında yayımlandı.  Güncelleme Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Nexus X, Nexus 6P ve Nexus 5X modelleri için kullanıma sunuluyor.

Google Android Oreo

Google Android Oreo

Haziran güncellemesi kritik ve yüksek düzeyli birçok güvenlik düzeltmesi ve bazı işlevlerde geliştirmeler içeriyor. Güncelleme ile birlikte tüm cihazlar daha iyi bir Bluetooth performansı sunacak. Pixel modellerde ayrıca Wi-Fi bağlantısı geliştirilirken, IMEI SV formatındaki değişikliklerden yararlanacak.

Piksel 2 ve 2 XL telefonlarda zayıf sinyal kapsama alanlarında antenler arasında geçişlerde iyileştirmeler var ve Pixel 2 XL’ta yakınlık sensörü ve daha iyi görüntü deneyimi için ekran sürekli açık özelliği daha tutarlı hale getirildi. Yukarıda saydığımızda telefonlardan birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden haziran ayı güncellemesini sorgulatabilirsiniz.

 

Xiaomi Mi 8 bildiğiniz gibi! Bir numarayı hemen kaptı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.