Ana sayfa » Mobil » Geç kalan saadet! Oppo Avrupa pazarına 3 ülke ile giriyor!

Geç kalan saadet! Oppo Avrupa pazarına 3 ülke ile giriyor!

Geç kalan saadet! Oppo Avrupa pazarına 3 ülke ile giriyor!

Akıllı telefon pazarında Xiaomi‘nin arkasına gerileyen dünyanın en büyük beşinci üreticisi konumuna düşen Oppo için 2017 hiçte kötü geçmedi. Özellikle Çin ve Asya pazarında satışlarını arttıran üretici 2014 yılından beri amiral gemisi bir model pazara sunmamıştı. Bugün ise Oppo Find X tanıtım tarihi resmen duyuruldu ve Oppo resmi sosyal medya hesaplarından 3 fotoğraf yayınlayarak gelecek planlarını da net bir biçimde dile getirdi. Oppo Avrupa pazarında ve global pazarda söz sahibi olabilmek için Barcelona takımına sponsor oldu ve bu noktada da bilinirliğini oldukça arttırdı. Bunun meyvelerini 2018’de yemek isteyen üreticinin 3 Avrupa ülkesine gireceğini de öğrenmiş olduk.

Oppo Avrupa

Oppo Avrupa

Oppo Avrupa pazarına İtalya, İspanya ve Fransa ile giriyor!

Ülkemiz pazarına da girmek isteyen ama daha sonra bu hevesinden vazgeçen Oppo bugün yayınladığı bir görsel ile bu müjdeyi verdi. Görüntülere göre Fransa, İtalya ve İspanya‘nın ünlü yerlerinden görüntülerin üzerine 3 farklı dille Nous Sommes Arrives, Siamo Arrivati ve Ya Llegamos yani “Geldik” yazan Oppo’nun bize ne sunacağını hep birlikte göreceğiz…

Değişim Oppo Find X ile başlıyor, hazır olun…

Türkiye, Oppo’nun kısa vadede hedefleri arasında bulunmuyor. Bunu da ilk elden öğrendik, emin olun…

 

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.