Mobil Mayıs 30, 2018 16:30

Alcatel 3V ile mobil pazarda kendine yer arıyor! Peki bulabilecek mi?

Alcatel 3V ile mobil pazarda kendine yer arıyor! Peki bulabilecek mi?

Türk kullanıcıların yabancı olmadığı markalardan birisi de Alcatel’dir. Alcatel One Touch serisi ile ülkemiz pazarında büyük satış rakamlarına ulaşan Çinli üretici son yıllarda büyük bir kan kaybı yaşadı. Geçtiğimi Şubat ayında yapılan Mobil Dünya Kongresi kapsamında yeni telefonları ile geri dönen Alcatel yeni telefonları Alcatel 1 Serisi, Alcatel 3 Serisi ve Alcatel 5 Serisi ile karşımıza çıktı. Seriler birbirleri arasında ciddi benzerlikler gösterse de ekran boyutu tarafında birbirlerinden ayrılmayı başarıyorlardı. Bugün ise Alcatel‘in orta segment telefonu Alcatel 3V ile Hindistan pazarına oldukça iddialı bir satış kanalı ve satış fiyatıyla gireceğini öğrendik.

Alcatel 3V Fiyat ve Teknik Özellikler

Ortaya çıkan bilgilere göre dünyanın en büyük online satış platformlarından birisi olan Flipkart’ın satacağı telefon 149 dolar fiyat etiketine sahip olacak. İşte telefonun teknik detayları.

  • 6.0 inç 2160x1080p Full HD+ çözünürlüğünde 18:9 ekran kasa oranında IPS LCD Ekran
  • MediaTek MT8735A yonga seti
  • 32GB Arttırılabilir Hafıza
  • 3GB RAM
  • Arkada f/2,2 değerinde 12 megapiksel ve 2 megapiksel, önde f/2,0 değerinde 5 megapiksel kamera

Telefonun Xiaomi Redmi Note 5 kadar başarılı olup olmayacağını ise zaman içinde göreceğiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.