Mobil Mayıs 29, 2018 18:00

OnePlus 6 yok satıyor! Stoklar tükendi! Karaborsacılara gün doğdu!!!

OnePlus 6 yok satıyor! Stoklar tükendi! Karaborsacılara gün doğdu!!!

Akıllı telefon pazarında Çinli üreticilerin başarılarından sürekli olarak bahsediyoruz. Ciddi bir değişim ve gelişim sürecinde olan Çinli üreticilerin en büyüğü BBK Holding bünyesindeki OnePlus ise yeni telefonu ile karşımıza çıktı. Amiral gemisi katili diye adlandırılan OnePlus 6 daha ilk haftada stoklarını tüketmeye başladı bile. Çinli üreticinin sadece Çin pazarında değil diğer tüm pazarlarda stok sorunu yaşadığı da gelen bilgiler arasında.

OnePlus 6

OnePlus 6

OnePlus 6 kapı kapış gidiyor!

Gelen bilgilere göre özellikle gece siyahı ve beyaz rengin 128GB Hafıza 8GB RAM‘li modelinde stok sorunlarının yaşandığı dile getirilirken bu sorunun 1 – 2 hafta içinde giderileceği de gelen bilgiler arasında. Ülkemizde de satışa başlayacak olan telefonun fiyatını ise hepimiz merak ediyoruz. Şu anda TeknoSA‘da OnePlus 5T‘yi bulmak mümkün ve yine TeknoSA gibi güvenilir bir satıcının bu ürünü ülkemiz pazarına sunacağına inanıyoruz…

Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz…

Samsung Galaxy A9 Star sızdı! Karşınızda en iddialı orta segment telefon

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.