Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 29, 2018 12:00

Aksiyon Kamerası mı lazım? Eken H9R Plus inceleme!

Aksiyon Kamerası mı lazım? Eken H9R Plus inceleme!

Son dönemde birçok kişinin doğa ile iç içe spor yaptığına şahit oluyoruz. Bunu bisiklet, motosiklet ya da jeep gibi araçlar ile yapabiliyoruz ve bu geçirdiğimiz zamanları da aksiyon kameraları ile kaydetmek istiyoruz. Biz de vLog çekerken ağır kameralar yerine bu tarz ürünler ile daha mobil bir hale geliyoruz. Özellikle elde tutma açısından oldukça başarılı işler sunan bu kameraların fiyatları ise her geçen nesille birlikte artıyor. Özellikle GoPro gibi ürünler özellikleri ve pil performansları ile oldukça öne çıkıyorlar ama o ürünleri almaya bütçeniz yetmiyorsa Eken H9R Plus tam aradığınız ürün olabilir.

Eken H9R Plus video inceleme

Çin’in en büyük online satış platformlarından birisi olan Banggood.com sitesinden aldığımız ve 9 içinde kavuştuğumuz kameranın bize ne sunduğuna gelin yakından bakalım. Ürün 29 Mayıs 2018 tarihi itibariyle 346 TL seviyesinde ve 4K çekim gücüne sahip bir aksiyon kamera istiyorsanız tam sizin ürününüz olabilir. Kutu içeriği ve su geçirmez kabı ile oldukça başarılı bir portföy çizen ürünün video incelemesini gelin birlikte yapalım… Ürünü satın almak için buradaki linke tıklayabilirsiniz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.