Akıllı Telefon Mayıs 27, 2018 14:00

Honor 10 temaları Huawei ve Honor telefonlara nasıl yüklenir?

Honor 10 temaları Huawei ve Honor telefonlara nasıl yüklenir?

Honor 10 temalarını Huawei ve Honor modellerde daha doğrusu EMUI kullanıcı arayüzünü çalıştıran telefonlarda deneyebilirsiniz. Öncesinde telefon hakkında kısa bir bildilendirmede bulunalım.

Son dönemin en dikkat çeken telefonlarından biri olan Honor 10 geçtiğimiz günlerde Avrupa’da tanıtıldı. Uzak Doğu’da kullanıcılardan yoğun ilgi gören telefonun benzer ilgiyi Avrupalı kullanıcılardan dan göreceğini söyleyebiliriz. Bu denli ilginin sebebinin güçlü donanım özellikleri ve uygun fiyat seçenekleri olduğunu belirtelim. Önümüzdeki haftalarda Türkiye’de de satışa sunulacak Honor 10’un Avrupa fiyatı 4GB RAM / 64GB modeli Avrupa’da 399 €, 6GB RAM / 128GB seçeneği ise 449 € fiyat etiketi taşıyor.

Honor 10 temalarını indirin

1-cennet 

2-Star 

3-bilgelik 

4-hafif ışık 

4-Buz küpü

Honor 10 temalarını indirin

Honor 10 temalarını indirin

Honor 10 temaları nasıl kurulur?

  1. İndirdiğiniz tüm dosyaları, cihazınızın dahili depolama  alanında yer alan Huawei klasörünün içinde bulunan Temalar klasörüne  kopyalayın veya taşıyın. EMUI 5 üzerindeyseniz, temalar klasörünün konumu doğrudan dahili depolama birimindedir ve buna HWThemes adı verilir. Bu temaların EMUI 5 ile çalışabileceği ihtimali var ama test etmedik.
  2. Temalar  klasöründeki tüm dosyaları kopyaladıktan sonra dosya gezgininden çıkın ve Temalar  uygulamasını başlatın.
  3.  Cihazımdaki tüm yeni temaları bulmak için Ben git  sekmesine gidin ve aşağı kaydırın.
  4. Herhangi bir temayı uygulamak için sadece üzerine dokunun ve ardından Uygula  butonuna dokunun.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.