Akıllı Telefon Mayıs 27, 2018 10:00

Google Play Store yeni sürümü yayımlandı! APK dosyası indir

Google Play Store yeni sürümü yayımlandı! APK dosyası indir

Google Play Store yeni sürümü kullanıma sunuldu. Google, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazasını yeni bir sürüme taşıdı. Her zaman olduğu gibi Google Play’in yeni sürümüne ait APK dosyasını sizlerle buluşturuyoruz.

Google Play Store yeni sürümü

Google Play Store yeni sürümü

Son güncellemeyle birlikte uygulama v10.2.06 numaralı sürüme yükseltiliyor. Yeni sürümü yükledik ve görsel açıdan herhangi bir değişiklik göze çarpmadı. Ancak Google’ın bu tür güncellemelerle Google Play’de kullanıcılar tarafından rapor edilen hataları düzelttiğini belirtelim. Uygulama mağazasında herhangi bir sorun ya da aşırı pil tüketimi yaşıyorsanız yeni sürümü yüklemenizi öneririz.

Google Play Store yeni sürümü nasıl yüklenir?

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store v10.2.06 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY V v10.2.06 APK İNDİR

 

İşte MIUI 10 güncellemesi alacak muhtemel Xiaomi telefonlar

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.