Mobil Mayıs 21, 2018 14:30

Apple Beats daha ucuz bir akıllı hoparlör geliştiriyor!

Apple Beats daha ucuz bir akıllı hoparlör geliştiriyor!

Apple’ın Beats’i satın alması ile birlikte “Apple’da çok şey değişecek” öngörümüz yıllar içinde yerle bir edildi. Apple’ın elinde dünyanın en bilinen ve güvenilen kulaklık markası varken bunu “bilinen ve sevilen kulaklık markası’na” çevirişini yıllardır izliyoruz. 2014 yılında 3 milyar dolar karşılığında alınan Beats’in Apple’ın kulaklıklarını üreteceğini düşünüyorduk ve öyle de kaldık. Zira Apple Beats markasını iPhone’ların içine sokmaktan çekindi. Bir süre önce geliştirile Beats kablosuz hoparlör 399 dolar fiyatlandırmadan dolayı pek tercih edilen bir donanım olmadı ve bugün ortaya çıkan bilgiler de Apple’ın stratejiyi değiştireceğini gösteriyor.

Apple Beats

Apple Beats

Apple Beats ucuz kablosuz hoparlör yapıyor!

Apple’ın Beats markasını daha iyi bir noktaya taşımak istediğini çok iyi biliyoruz ama bunun yolu Apple Store’larda satılan aksesuarlardan geçeceğine inanmıyoruz. Apple’ın iPhone X Beats Edition isimli bir ürün geliştirdiğini düşünebiliyor musunuz ne satılır? Biz pazarlama direktörü vs değiliz ama sanırız Apple’ın da tam ihtiyacı olan şey bu…

Huawei P20 Pro’nun içinde ne var?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.