Mobil Mayıs 17, 2018 17:00

OnePlus kablosuz kulaklık setini tanıttı! Hızlı şarj desteği mi? Yok Artık!!!

OnePlus kablosuz kulaklık setini tanıttı! Hızlı şarj desteği mi? Yok Artık!!!

BBK Holding girişimi olan OnePlus yoluna OnePlus 6 ile devam ediyor ve amiral gemisi katili telefonu da dün itibariyle resme tanıtıldı. OnePlus 6’nın tüm detaylarını, fiyatlarını ve kamera karşılaştırmalarını sizlerle paylaştık. Beklendiği gibi oldukça agresif bir şekilde karşımıza çıkacak olan telefon başarılı olur mu bilemiyoruz ama OnePlus kullanıcılarının sürekli yakındıkları kulaklık tarafında büyük bir gelişim ortaya kondu. OnePlus 6 lansmanından sonra tanıtılan OnePlus kablosuz kulaklık seti hem ses donanımı hem de hızlı şarj desteği ile kullanıcılardan tam not aldı.

OnePlus kablosuz kulaklık fiyat

Ortaya çıkan bilgilere göre yeni tanıtılan Bluetooth destekli kablosuz kulaklık seti 70 dolardan listelendi ve özellikle sporcular için tavsiye edildi. Ürünün üstüne tıklama yoluyla ses açıp kapama ve farklı şarkıya geçme özellikleri olduğunu ama görüşme desteğinin sunulmadığını da belirtelim. OnePlus tarafından yapılan açıklamaya göre yeni kulaklık Google Asistan desteğine ve görüşme yapma desteğine de alacağı bir güncelleme ile kavuşacak. Yapılan açıklamaya göre sadece 10 dakika şarj ile 5 saat şarkı dinelemeye olanak sağlayan ve hızlı şarj desteğine de sahip olan bu kulakları eksiklerine rağmen oldukça başarılı bulduğumuzu söyleyebiliriz…

Bizim Yorumumuz!

Yaw arkadaş bu güncellemeleri verdikten sonra bu ürünü pazara sunamaz mıydınız?

OnePlus 6 tanıtıldı! Karşınızda amiral gemisi katili telefon

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.