Mayıs 14, 2018 17:00

OnePlus 6 Hakkında Her şey… [Video İnceleme]

OnePlus 6 Hakkında Her şey… [Video İnceleme]

Akıllı telefon pazarında kıyasıya bir rekabet yaşanırken Çinli üreticilerin her geçen gün daha agresif bir politika benimsediğine şahit oluyoruz. Bu noktada Xişaomi ve OnePlus yeni telefonlarını arka arkaya pazara sunacaklar. Öncelikle OnePlus yeni telefonu OnePlus 6’yı 16 Mayıs tarihinde daha sonra da Xiaomi yeni telefonu Mi7 7’yi 23 Mayıs tarihinde tanıtıp hemen de satışa sunacak. Bu noktada biz de merkala beklediğiniz OnePlus 6 ile ilgili geniş bir video hazırladık. Uzun süredir telefon ile ilgili birçok haber ve görsel ile karşınızdayız. Biz de teknoburada.net olarak bunları bir araya getirerek video haızrlamak istedik.

OnePlus 6 Teknik Özellikler Nasıl Olacak?

Ortaya çıkan bilgilere göre telefonda ekrandan parmak izi okuma sensörü kesinlikle olmayacak. Optik OLED teknolojisi kullanılan telefonun ekran performansının oldukça baarılı olacağı belirtiliyor. Dilerseniz tüm detayları aşağıda sizin için hazırladığımız videoda detaylı olarak izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi 7 ile ilgili tüm detaylar bu videoda! [Video inceleme]

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.