Ana sayfa » Mobil » Nokia 3 yeni telefon için başvuru yaptı! Yeni telefonların kokusunu alıyoruz!

Nokia 3 yeni telefon için başvuru yaptı! Yeni telefonların kokusunu alıyoruz!

Nokia 3 yeni telefon için başvuru yaptı! Yeni telefonların kokusunu alıyoruz!

Nokia, dünyanın en büyük ve en bilinen teknoloji firmasıyken yanlış yönetim sürecinden dolayı Microsoft‘a satıldı ve onlar öyle kötü yönetilmez biz daha kötü yönetiriz mantığı ile Nokia‘yı yok etmişlerdi ki HMD Global tarafından satın alma opsiyonu ile kiralanan Nokia geçtiğimiz yıl büyük bir dönüş yaşadı. Bir anda mobil pazarın en konuşulan üreticilerinden birisi konumuna gelen Nokia’nın bu yıl bu ilgiyi biraz kaybettiğini düşünüyoruz. Nokia’nın Şubat ayında yapılan Mobil dünya Kongresi’nde tanıttığı modeller henüz ülkemizde satışa sunulmamışken Nokia 3 yeni telefon için Rusya’da sertifikasyon başvurusu yaptı.

Nokia 3 yeni telefon

Nokia 3 yeni telefon

Nokia 3 yeni telefon için Rusya’da başvuru yaptı!

Gelen bilgilere göre Nokia’nın Nokia 2, Nokia  3 ve Nokia 5‘in yeni modelleri için başvuru yaptığı belirtiliyor. TA-1075, TA-1105 ve TA-1116 kod isimleri ile yapılan sertifikasyon başvurusu telefonun detayları ile ilgili bilgi vermiyor ama kısa süre içinde Çinli üreticinin orta segment pazarına yeni ürünler tanıtacağını söyleyebiliriz. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz…

Xiaomi Mi 7’yi unutun Xiaomi Mi 8 merhaba deyin!!!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.