Mobil Mayıs 3, 2018 15:30

3 Kamera öyle değil böyle yapılır! 360 N7 farklı tasarımıyla geliyor!

3 Kamera öyle değil böyle yapılır! 360 N7 farklı tasarımıyla geliyor!

Akıllı telefon pazarında tasarım ve donanımlar birbirlerine git gide benzerken 360 Mobiles 360 N7 isimli bir model geliştirdiğini duyurdu ve telefona ait ilk görsel ve Antutu benchmark test sonucu da paylaşıldı. Huawei P20 Pro ile gördüğümüz üçlü kamera kullanımının farklı bir versiyonunu N7‘de görüyoruz ve bu da aslında akıllı telefon pazarında inovatif işlerin bitmeyeceğini ve devam edeceğini de ortaya koyuyor. Telefonun üçlü kamera kullanımı üstte anten çizgisinin doğal sürecini biraz değiştiren yapıya sahip. Yan yana konuçlandırılan üçlü kamera düzenin nasıl çalışacağını ise şimdilik bilemiyoruz ama bu kameralardan birisinin geniş açı olabileceğini de belirtelim.

360 N7

360 N7

360 N7 Teknik Özellikler

Ortaya çıkan bilgilere göre telefonda MediaTek’in yeni nesil 12 nanometre üretim sürecine sahip Helio P60 yonga seti kullanılacak. 6.0 inç boyutunda Full HD+ ekran ve 18:9 ekran kasa oranı da telefona eşlik edecek. 6GB RAM gücü ile gelecek olan telefonun bir ihtimal Snapdragon 660 yonga seti kullanması da muhtemel. 8 Mayıs tarihine resmi olarak duyurulacak telefonun detaylarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz…

Samsung-Apple-Huawei-Xiaomi rekabetinde son durum?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.