Mobil Mayıs 2, 2018 17:30

OnePlus 6 satışları sokakta yapılacak! İlginç bir satış yöntemi daha!

OnePlus 6 satışları sokakta yapılacak! İlginç bir satış yöntemi daha!

Android ekosisteminin en merak edilen üreticilerinden birisi olan OnePlus, bir süredir güvenlik sorunları ile ilgili ciddi anlamda uğraşıyor. Kullanıcılarının bilgilerini sakladığı ortaya çıkan OnePlus bu konuda resmi özrünü dileyerek bu konunun bir daha yaşanmayacağı ile ilgili de teminatta bulundu. Bu noktadan sonra OnePlus 6‘ya çevrilen gözler kısa süre içinde aydınlanacak gibi görünüyor. Amiral gemisi katili mottası ile yola çıkan OnePlus ilk nesil telefonu OnePlus One’ı davetiye yoluyla satarak bir anda yaşayan efsane haline geldi. Bugün gelen bir haber Çinli üreticinin yeni nesil satış pazarlama tekniğini ortaya koydu. OnePlus 6 satışları kurulacak geçici korner mağazalar ile kullanıcılar ile buluşacak.

OnePlus 6 satışları nasıl yapılacak?

Ortaya çıkan bilgilere göre Hindistan, ABD, Çin ve Avrupa’nın bazı noktalarında geçici mağazalar açacak ve insalara buradan telefon satacak. Gelen kişiler ünlü Youtuber’ler ile tanışırken sırt çantası gibi hediyelere de sahip olacaklar. Bu teknik önümüzdeki günlerde farklı üreticiler tarafından da tercih edilir mi bilemiyoruz ama dünyanın en büyük üreticileri Samsung Emaar Mağazaları ve Apple Store’lar açarken köşe bucak telefon satmak ne denli insanları tatmin edebilir bunu da bir sosyolog ile görüşmek gerekiyor…

Kör kamera karşılaştırmasını kim kazandı? Huawei P20 Pro-iPhone X-Galaxy S9+-Google Pixel 2 XL

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.