Mobil Nisan 30, 2018 15:00

OnePlus 6 Fiyat bilgisi sızdırıldı!

OnePlus 6 Fiyat bilgisi sızdırıldı!

Android telefon pazarında oldukça önemli bir yere sahip olan OnePlus, HMD Gloabal‘in daha geniş pazarlara ulaşmak için hazırladığı bir projeden ibaretti. İlk nesil telefonlarını davetiye yoluyla satması ile birlikte bir anda şehir efsanesine dönüşen üretici yanlış stratejiler sayesinde eski havasından uzaklaştı. Amiral gemisi katili mottası ile yola çıkan OnePlus‘ın fiyatlarının son dönemde amiral gemisi modeller ile aynı seviyey ulaşması ise bir hayli düşündürücü oldu. Bugün Hindistanlı bir internet sitesi tarafından paylaşılan görsel ile birlikte OnePlus 6 Fiyat bilgisi de ortaya çıkmış oldu.

OnePlus 6 Fiyat

OnePlus 6 Fiyat

OnePlus 6 Fiyat Bilgisi Sızdı!

Bizim bildiğimiz detaylara göre OnePlus 6 3 farklı seçenek ile karşımıza çıkacak. 64GB Hafıza + 6GB RAM, 128GB Hafıza + 8GB RAM ve 256GB Hafızalı modeller ile karşımıza çıkacak ama buradaki fiyat bilgisinde 256GB bulunmuyor. Bu bilgiler ışığında 64GB Hafızalı model 36,999 rupi yani 557 dolar, 128 GB hafızalı model ise 39,999 rupi yani 602 dolar olacak. Bu noktada aradaki 45 dolarlık fark ise bize RAM tarafında 128GB hafızalı modelin de 6GB RAM kullanacağını işaret ediyor diye düşünüyoruz.

Bizim Düşüncemiz

Geçtiğimiz yıl tanıtılan OnePlus 5T’den daha pahalıya satışa sunulacak OnePlus 6 fiyatı ise çentik, su geçirmezlik ve arka tarafta kullanılan cam kaplamadan kaynaklanıyor diye düşünüyoruz. Fiyatı ile amiral gemisi katili olan OnePlus’ın telefonlarının amiral gemisi modeller ile yarışmaya başlamasını ise oldukça trajk olarak görüyoruz. Bakalım 16 Mayıs tarihinde OnePlus bize ne sunacak?

Samsung Galaxy A6 ve A6 Plus hakkında her şey [Özellikler, fiyat, tanıtım videosu]

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.