Akıllı Telefon Nisan 21, 2018 17:00

Honor 10 ve Xiaomi Mi A2 duvar kağıtlarını denemek ister misiniz? [İndir]

Honor 10 ve Xiaomi Mi A2 duvar kağıtlarını denemek ister misiniz? [İndir]

Honor 10 ve Xiaomi Mi A2 duvar kağıtlarını denemek ister misiniz? İndirme linkleri haberimizde. Bir Huawei markası olan Honor geçtiğimiz gün yeni tepe modeli Honor 10’un duyurusunu gerçekleştirdi. Şık tasarımı ve güçlü donanım özelliklerini bir arada sunan telefon rekabetçi fiyatıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Kısa süre önce Honor 7X ve Honor 9 Lite modelleriyle ülkemize giriş yapan şirketin yeni tepe modelini de bir an önce Türkiye’ye getirmesini dileriz. Honor 10 hakkında tüm detaylara buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

Honor 10 ve Xiaomi Mi A2

Honor 10 ve Xiaomi Mi A2

Gelelim Xiaomi Mi A2 ya da 6X modeline. Mi A1 modeli geçen yıldan bu yana yoğun ilgi gördü. En çok satan telefonlardan biri olan Mi A1’in devam modeli de gelen bilgilere bakılırsa bir hayli iddialı olacak. Kamera tarafındaki gelişmeler, tam ekran ve daha iyi görünüm Mi A2’nin başlıca özellikleri olacak. Xiaomi Mi A2, 25 Nisan’da resmiyet kazanacak. Ancak öncesinde telefonun bazı duvar kağıtları yayımlandı. Alt bölümdeki linkler aracılığıyla bu duvar kağıtlarını indirip kendi telefonunuzda deneyebilirsiniz.

Honor 10 ve Xiaomi Mi A2 duvar kağıtları

Honor 10 duvar kağıtları link 1, link 2

Xiaomi Mi A2 duvar kağıtları link 1, link 2

Xiaomi Mi 7 Tanıtım Tarihi Ertelendi! Neden mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.