Ana sayfa » Mobil » Xiaomi Mi Mix 2 inceleme! Siz istediniz biz yaptık!!!

Xiaomi Mi Mix 2 inceleme! Siz istediniz biz yaptık!!!

Xiaomi Mi Mix 2 inceleme! Siz istediniz biz yaptık!!!

Çinli Xiaomi, çerçevesiz tasarım anlayışı noktasında en agresif üreticilerin başında geliyor. 2016 Ekim ayında pazara sunduğu ilk nesil Mi Mix ile bütün gözleri üzerine çeviren üretici, tasarım tarafında %84 ekran kasa oranlarına ulaşarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında incelemesini de yaptığımız yeni nesil Mi Mix 2 ile karşımıza çıkan üretici ekran kasa oranı tarafında eski agresifliğini gösteremedi. %80 civarlarında ekran kasa oranı sunabilen Xiaomi Mi Mix 2 inceleme videosu ile sizlerleyiz. Bu telefonun incelenmesini isteyen birçok okuyucumuz var zira 2.100 -2.400 TL seviyelerinde Türkiye garantili olarak satılan Xiaomi Mi Mix 2 birçok kişi tarafından tercih edilmeye başladı. Özellikle son zamlardan sonra…

Xiaomi Mi Mix 2 inceleme Videosu

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hazırladığımız inceleme videosuna geçiş yapalım. Snapdragon 835 yonga seti, 6GB RAM, 64GB hafıza, 12 megapiksel arka 5 megapiksel ön kamera ile telefon bize ne sunuyor gelin yakından bakalım.

Not: Bu bizim yaptığımız son uzun inceleme oluyor… Keyfini çıkarın…

 

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.