Akıllı Telefon Nisan 14, 2018 15:00

Google Play Store ‘un yeni bir sürümü yayımlandı [APK indir]

Google Play Store ‘un yeni bir sürümü yayımlandı [APK indir]

Google Play Store için güncellemeler devam ediyor. Google, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazasını yeni bir sürüme taşıdı. Her zaman olduğu gibi Google Play’in yeni sürümüne ait APK dosyası sizlerle buluşturuyoruz.

Yeni sürümü yükledikten sonra gözler görülür değişiklikten söz etmiyoruz, ancak güncelleme kapsamında hata düzeltmeleri, kararlılık iyileştirmeleri ve performans geliştirmeleri yer alıyor.

Google Play’in yeni sürümünü dilerseniz otomatik sistem güncellemesini beklemeden yükleyebilirsiniz.  Bir süredir olduğu gibi Google Play’in yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 9.6.11 numaralı sürüme ait Google Play’i yükleyebilirsiniz.

Google Play Store

Google Play Store

Google Play Store APK dosyası indir

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 9.6.11 numaralı sürüme ait APKdosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY V 9.6.11.APK İNDİR

(Alternatif link)

 

Asus Zenfone 5 Lite satışa sunuldu! İşte fiyatı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.