Mobil Nisan 12, 2018 14:00

OnePlus 6 Resmi Olarak Gösterildi!

OnePlus 6 Resmi Olarak Gösterildi!

Akıllı telefon pazarında fiyat performans odaklı ürün gamına sahip olan OnePlus bir süredir patinaj yapıyor gibi bir algı oluşturuyor. İlk nesil OnePlus’ın başarısı ve efsaneleşmesinden sonra bir türlü istediği yere konuçlanamayan Çinli üretici OnePlus 6 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında duyurduğu OnePlus 5’in “yetersiz” kalması ardından Kasım ayında OnePlus 5T ile karşımıza çıkan OnePlus’ın Mayıs ayı içinde de yeni telefonunu tanıtması bekleniyor. Bu noktada Oppo, Vivo ve Nokia’nın bağlı bulunduğu HMD Global mülkiyeti olan OnePlus bize ne sunacak bu henüz kesinleşmiş değil ama şirket resmi Twitter adresinden telefonun görüntüsünü bizlerle paylaştı.

OnePlus 6

OnePlus 6

OnePlus 6 Görseli Sızdırıldı!

Görselde telefonun sadece arka yüzeyini görebiliyoruz ve bu yüzey bize Oppo telefonlarını ciddi anlamda hatırlattı. Arka taraftaki parmak izi okuma sensörü ise ekrandan parmak izi okuma olacak iddialarını da yalanlar nitelikte. Bizce bu noktada en önemli detay telefonun fiyatı olacak. OnePlus yeni nesil telefonunu Huawei P20, iPhone 8 ve Galaxy S9 gibi amiral gemisi modeller ile yarıştırmaya kalkarsa bizce yeniden başarısız olacaktır. Bilgilerin çalınması ile ilgili sabıkası olan bir şirketin yeni telefonunda önem vermesi gereken değerler donanımdan çok daha farklı olabilir…

Xiaomi Mi Max 3 hakkında ilk bilgiler geldi

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.