Mobil Nisan 8, 2018 6:00

Kavisli iPhone Render Görüntüsü Sızdırıldı!

Kavisli iPhone Render Görüntüsü Sızdırıldı!

Kavisli ekran teknolojisi hayatımıza LG G Flex ile girdi. LG G Flex 2‘nin başarılı olamaması ve OLED ekranların verimsizliği yüzünden Güney Koreli üretici LG, bu seriyi rafa kaldırmak durumunda kaldı. Bildiğiniz gibi Samsung da dışa bükümlü yerine içe bükümlü Galaxy Round ile bu pazara giriş yaptı ama o da hemen çıktı. Curved yani kavisli ekranlar hayatımıza edge ekranlar ile tekrar girdi ve Samsung bu modelleri sürekli olarak kullanıyor. Bir süredir Apple’ın da curved ekranlı bir model yapacağı belirtiliyordu ve bugün Kavisli iPhone Render görseli ortaya çıktı.

Apple Kavisli iPhone Yapar mı?

Steve Jobs hayatta olsaydı bu başlığın cevabını net bir biçimde “Hayır” olarak verebilirdik ama konu Tim Cook olunca cevabımız “neden olmasın ki” oluyor. Zira Tim Cook’un yönetim kurulunun telkinlerine ciddi anlamda önem verdiğini biliyoruz. Bu görseller gerçek olur mu bilemiyoruz ama sizce de çok güzel görünmüyor mu?

Oyuncuların iPhone ile Çekilen Portreleri Galeride Sergilendi

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.