Güncel Teknoloji Haberleri Mart 30, 2018 6:30

La Casa De Papel geri dönüyor! 2. Kısım bölümleri ne zaman?

La Casa De Papel geri dönüyor! 2. Kısım bölümleri ne zaman?

Son dönemin en popüler yapımları arasında gösterilen La Casa De Papel 2. kısım bölümleri çok yakında gösterime giriyor. Netflix, yayımladığı açıklamayla merakla beklenen dizinin 2.kısım bölümlerinin 6 Nisan’da izleyiciyle buluşacağını belirtti.

La Casa De Papel

La Casa De Papel

“Tarihin en büyük soygunu tehlikede. İspanya Kraliyet Darphanesi’nde “Çernobil Planı”nı uygulamak üzere harekete geçen soyguncular için zaman daralıyor… Takma adları Tokio, Nairobi, Rio, Berlin, Helsinki, Oslo, Denver ve Moscow olan sekiz soyguncu planlarını başarıyla tamamlayabilecek mi?”

La Casa De Papel 2. kısım resmi fragmanı

Álex Pina imzası taşıyan ve bu sezonun en popüler işlerinden biri olmayı başaran La casa de papel’in senaryosunu Esther Martínez Lobato, Álex Pina, Javier Gómez Santander, Pablo Roa, Fernando Sancristóval, Esther Morales ve David Barrocal kaleme aldı.

La casa de papel’in başlıca rollerindeki sekiz soyguncuya Úrsula Corberó (Tokyo), Paco Tous (Moskova), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Naioribi), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki) ve Roberto García Ruiz (Oslo) hayat veriyor. Profesör rolünde ise Álvaro Morte’yi izliyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.