Akıllı Telefon Mart 30, 2018 9:00

Google Play Store bir kez daha güncellendi! Yeni sürümü indirin

Google Play Store bir kez daha güncellendi! Yeni sürümü indirin

Google Play Store için bir güncelleme daha yayımlandı. Bir önceki versiyonda özellikle kategori bölümlerinde önemli bir tasarım değişikliğine imza atan Google, 9.4.18 versiyon numaralı son sürümde ise hata düzeltmeleri, kararlılık iyileştirmeleri ve performans geliştirmelerine yer veriyor.

Google Play’in yeni sürümünü dilerseniz otomatik sistem güncellemesini beklemeden yükleyebilirsiniz.  Bir süredir olduğu gibi Google Play’in yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 9.4.18 numaralı sürüme ait Google Play’i yükleyebilirsiniz.

Google Play Store

Google Play Store

Google Play Store APK dosyası indir

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi yüklemenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 9.4.18 numaralı sürüme ait APKdosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY V 9.4.18.APK İNDİR

 

5G’ye İlk Geçen Şehir Belli Oldu!! 5G Nedir?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.