Mobil Mart 23, 2018 16:00

Huawei P Smart inceleme! Yapılmış En Detaylı İnceleme Bu Haberde!

Huawei P Smart inceleme! Yapılmış En Detaylı İnceleme Bu Haberde!

Çinli üretici Huawei bu dönemde öyle bir popülarite yakalamış durumdaki sırf orta segment pazarını doldurmak için Honor markasını bile Türkiye pazarına sokmaya karar verdi. Samsung’un boş bıraktığı orta segment pazarında rahat rahat at koşturan Huawei, yeni nesil diyemeyeceğimiz ama yeni telefonu Huawei P Smart ile ülkemiz kullanıcılarının karşısına çıktı. Mate 10 Lite gibi arkada iki adet kamera sunan Huawei daha uygun fiyatı ile farklı bir alternatif oluşturmak istedi. Zira bugün Samsung’un çift kameralı orta segment bir telefonu yok. Biz de bugün TeknoBurada.net olarak Huawei P Smart inceleme videosu ile kafanızdaki tüm sorulara cevap bulmak istiyoruz.

Huawei P Smart inceleme Videosu!

Yüzeysel incelemelerden sıkıldıysanız ve bir telefonla ilgili gerçek yorumları ve deneyimleri öğrenmek istiyorsanız Volkan MANAV Youtube kanalına da abone olmayı sakın unutmayın. 5,65 inç Full HD+ IPS LCD ekranı, Krin 659 yonga seti, 32GB Hafıza ve 3GB RAM gücü ile bakalım Huawei P Smart bizlere ne sunacak? Bu inceleme ile birlikte telefonun tüm detaylarını öğrenebilecek ve neye para vereceğinizi tam olarak anlayabileceksiniz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.