Mobil Mart 23, 2018 18:00

Hayırlı Olsun! OnePlus 6 Tüm Özellikleri Belli Oldu!

Hayırlı Olsun! OnePlus 6 Tüm Özellikleri Belli Oldu!

Oppo’nun daha geniş pazarlara ulaşabilmek için pazara sunduğu markası OnePlus büyük bir popülarite yakaladı ve bir anda Android işletim sisteminin efsanesi haline geldi. Oppo‘dan OnePlus‘a geçen Carl Pei liderliğinde OnePlus öylesine başarılı oldu ki, şirket kendi başına farklı işler yapmaya başladı. Amiral gemisi katili mottası ile satış yapan OnePlus’ın telefonlarının diğer amiral gemisi modeller ile aynı fiyatlara satılması ise büyük bir eleştiri konusu oldu. OnePlus 5’teki başarısızlığı OnePlus 5T ile atlatan Çinli üretici kısa bir süre içinde OnePlus 6 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

OnePlus 6

OnePlus 6

OnePlus 6 Teknik Özellikler Belli Oldu!

Ortaya çıkan görsele göre yeni telefon 6,28 inç 18:9 2280x1080p Full HD+ ekrana sahip olacak. Bu noktada biz OnePlus’ın AMOLED ekran ile yola devam edeceğini düşünüyoruz. Qualcomm Snapdragon 845 yonga setinden güç alacak telefonun arka tarafında 16 megapiksel ve 20 megapiksel f/1,7 değerinde, ön tarafında ise yine 20 megapiksel ve f/1,7 değerinde kamera bulunacak. Pil tarafında ise biz de şok yaşıyoruz zira pil gücü 3450 mAh olacak. Bu ekran ve bu pil gücü bize ne verecek oldukça merak ediyoruz. Böyle büyük bir ekrana bu pil gücünü koymayı kendi ayağına sıkmak olarak değerlendiriyoruz. Aynen Samsung’un Galaxy S9 Plus‘ta yaptığı gibi…

Bakalım OnePlus 6 bize ne sunacak bunu hep birlikte göreceğiz…

Samsung Galaxy J7 Prime 2 resmi olarak tanıtıldı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.