Ana sayfa » Akıllı Telefon » Xiaomi MIUI 9.5 güncellemesi alacak tüm telefonlar açıklandı

Xiaomi MIUI 9.5 güncellemesi alacak tüm telefonlar açıklandı

Xiaomi MIUI 9.5 güncellemesi alacak tüm telefonlar açıklandı

MIUI 9 güncellemesini 40’tan fazla cihaz için dağıtan Xiaomi bu defa MIUI 9.5 güncellemesine ilişkin açıklama geldi. MIUI resmi forumu tarafından yapılan açıklamada Xiaomi MIUI 9.5 (Android 7.0 Nougat tabanlı) güncellemesinin bu defa 30’dan fazla akıllı telefon için yayımlanacağı bildirildi.

MIUI 9.5 Global Stabil ROM’u halihazırda Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi Note 4 Qualcomm / Redmi Note 4X, Mi Max ve Mi Max Prime modelleri için kullanıma sunulmuş durumda. OTA (şebeke) üzerinden dağıtıma sunulan güncelleme mart sonuna kadar saydığımız telefonlara ulaşacak. Şirketin açıkladığı güncelleme yol haritasında ise şu modeller yer alıyor:

Xiaomi MIUI 9.5

Xiaomi MIUI 9.5

Xiaomi MIUI 9.5 güncellemesi alacak telefonlar!

Mart sonuna kadar: Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi Note 4 Qualcomm / Redmi Note 4X, Mi Max, Mi Max Prime, Redmi 3S, Redmi 4 Prime, Redmi 4A ve Redmi Note 4 MTK.

Nisan başı: Redmi Note 5A Prime / Redmi Y1, Redmi Note 5A / Redmi Y1 Lite, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi Note 5, Redmi 5, Mi Max 2, Mi 5, Redmi 4X, Mi 6 ve Mi MIX 2.

Nisan ortası : Mi Note 2, Mi 5s, Mi MIX, Mi Note 3, Mi 5s Artı, Redmi Note 2, Redmi 3, Redmi 4, Mi , Mi 4.

Son olarak; Mi forumundan açıklanan tarihlerin çeşitli nedenlerden dolayı değişebileceğini de hatırlatalım. Birçok tasarımsal değişiklik, bazı yeni özellikler, sistem düzeltmeleri ve önceden yüklenmiş bazı Xiaomi uygulamalar MIUI 9.5 güncellemesinde öne çıkan gelişmeler.

 

Huawei Nova 3E Resmi Olarak Tanıtıldı! Fiyat ve Teknik Özellikler!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.