Mobil Mart 20, 2018 18:00

HTC Vive Pro Ön Sipariş Süreci Başladı! HTC Vive Pro Fiyatı da Belli Oldu!

HTC Vive Pro Ön Sipariş Süreci Başladı! HTC Vive Pro Fiyatı da Belli Oldu!

Bu yıl başında Ocak ayında yapılan CES 2018 Tüketici Elektroniği fuarında tanıtılan HTC Vive Pro, sanal gerçeklik gözlüğü tarafında ciddi bir inovasyon ortaya koydu. İlk nesil HTC Vive‘a göre özellikle ekran çözünürlüğü tarafında büyük bir gelişim ortaya koyan HTC‘nin elinde şimdilik sadece bu kalmış gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi mobil taraftaki organizasyonunu Google’a devreden HTC‘nin yeni nesil sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Pro Ön Sipariş süreci bugün itibariyle başladı. Peki HTC Vive Pro fiyat tarafında bize ne sunuyor?

HTC Vive Pro Ön Sipariş Başladı Fiyatlar Ortaya Çıktı!

HTC’nin yeni nesil ev içi oyuncağı HTC Vive Pro 800 dolar, 800 € ve 800 pound olmak üzere farklı lokasyonlarda ön siparişe açıldı. Ülkemizde de 800 TL‘ye ön siparişe açıldı demek isterdik ama bizim tahminimiz HTC Vive Pro Türkiye satış fiyatı 5000 TL seviyesinde olacaktır. Bu fiyata sanal gerçeklik gözlüğü satın alınır mı derseniz biz bunu sadece keyif amaçlı pek olası görmüyoruz ama mutlaka bu tarz ürünlerden para kazanacak girişimcilerin (AVM’lerde vs) bu ürünü satın alacağını öngörüyoruz.

Huawei P20 Pro kamera özellikleri belli oldu! İşte 3 kameranın çözünürlüğü

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.