Mobil Mart 14, 2018 15:30

Çentik Vakıası 1058: Hayırlı Olsun OnePlus 6 Çentik ile Geliyor!

Çentik Vakıası 1058: Hayırlı Olsun OnePlus 6 Çentik ile Geliyor!

Oppo ve Vivo’nun kardeş kuruluşu OnePlus, Android ekosisteminin en merak edilen markalarından birisidir. Yapığı “amiral gemisi katili” telefonlarını uygun fiyatlandırma ile pazara sunan üretici son yıllarda çizgisinden biraz ödün verse de OnePlus, Oppo’nun amiral gemisi üreten markası gibi görünebilir. OnePlus 5T ile büyük bir popülarite yakalayan üretici OnePlus 6 ile pazara giriş yapmak için gün sayıyor. Bir süre önce ortaya çıkan OnePlus 6 görselinde OnePlus 6 Çentik ekranı ile karşımıza çıkmıştı. Bugün ortaya çıkan bilgiler ise OnePlus 6’nın iPhone X benzeri çentikli bir yapı ile karşımıza çıkacağı kesinleşiyor.

OnePlus 6 Çentik Ekranı Kesinleşti

XDA Geliştiricileri OnePlus 5T’ye yapılan son güncelleme sonrasında yaptıkları araştırmalarda yukarıdaki görsele ve hemen aşağıda paylaştığımız kodlara ulaştılar. Bu da telefonun ekran tarafında çentik kullanılacağının en büyük göstergesi oluyor.

Tüm bunlar telefonun ekran tarafında iPhone X benzeri bir yapıya sahip olacağını gösteriyor. Başlardan eleştirdiğimiz bu çentikli telefon modellerini bu denli yaygınlaşmasını iPhone özentisine bağlıyoruz. Bu bizi oldukça şaşırtan bir durum zira bu çentik işine bir türlü alışamadık…

Oppo R15 ve R15 Plus tüm detaylarıyla karşınızda!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.