Xiaomi Mi MIX 2S Görselleri Hayal Kırıklığı Yarattı - TeknoBurada
17 Ağustos 2018 Cuma
Xiaomi Mi MIX 2S ile ilgili Yeni Görseller Ortaya Çıktı! Hayal Kırklığı İçerir!

Xiaomi Mi MIX 2S ile ilgili Yeni Görseller Ortaya Çıktı! Hayal Kırklığı İçerir!

Akıllı telefon pazarında geçtiğimiz yıl LG G6 ile başlayan 18.9 ekran kasa oranı kısa süre içinde mobil sektör tarafından kabullenilen bir endüstriyel tasarım haline geldi. Amiral gemisi modeller ile başlayan bu formatın bugün orta segment telefonlara da geldiğini görüyoruz. Bu tasarım anlayışı ne kadar devam eder bilinmez ama kullanıcılar her geçen gün çerçevesiz telefon almak istediklerini dile getiriyorlar. Bu bağlamda da Vivo ve Xiaomi bize en başarılı işleri sunan üreticiler. 27 Mart tarihinde Xiaomi Mi MIX 2S ile karşımıza çıkacakken ortaya çıkan ilk görseller telefonun %95 civarlarında ekran kasa oranı sunacağı belirtiliyordu. Hemen aşağıda paylaştığımız bu görsel bize büyük bir umut vermişti ama yeni yayınlanan görseller telefonun Mi Mix 2’den esintiler taşıyacağını ortaya koyuyor.

Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi Mi MIX 2S Görselleri Şaşırttı!

Yayınlanan görsellere göre Xiaomi’nin yenin telefonunun geçtiğimiz yıl pazara sunulan Mi Mix 2’den esintiler taşıyacağını ortaya koyuyor.

Bu görsele göre alt taraftaki çerçevenin aynen Mi Mix 2 esintileri taşıdığını görüyoruz. Kameranın ekranın üstünde çentikli olacağı ile ilgili görsellerin de böylece sahte olduğunu görüyoruz. Arka taraftaki yapının ise iPhone X benzeri olacağını anlıyoruz.

27 Mart tarihinde tanıtılacak olan Xiaomi Mi Mix 2s’in bize ne sunacağını kısa sürede göreceğiz…

Huawei P20 Lite bu defa canlı görüntüleriyle karşımızda!