Mobil Mart 8, 2018 10:29

OnePlus 6 AnTuTu Testinde Rekorları Alt Üst Etti!

OnePlus 6 AnTuTu Testinde Rekorları Alt Üst Etti!

Akıllı telefon alırken birçok kişinin halen Benchmark testlerine dikkat ettiğine şahit oluyoruz. “En Hızlısı Benim Olsun” mantığı ile telefon almak için yola çıkan kullanıcıların imdadına da sentetik benchmark yazılımları yetişiyor. Biz ekip olarak bu tarz testlere pek önem vermiyoruz zira bu testlerin tekrarlanabilirlikleri ciddi anlamda sorguya açık bir durum. Bir de OnePlus gibi şirketlerin daha önde çıkmak için özel optimizasyon yaptığı ortaya çıkmasıyla birlikte bu testlerin güvenilirlikleri bizler için tam bir soru işareti oluyor. Oppo ve Vivo‘nun kardeş markası OnePlus yeni nesil amiral gemisi OnePlus 6 ile karşımıza çıkmaya hazırlanırken OnePlus 6 AnTuTu test sonucu büyük bir şok etkisi yarattı.

OnePlus 6 AnTuTu

OnePlus 6 AnTuTu

OnePlus 6 AnTuTu Test Sonucu Rakiplerini Geride Bıraktı!

Bu testte iPhone X’in 226 bin, Galaxy S9 Plus ise 247 bin puan alabilmişti. OnePlus 6 ise bu testten Snapdragon 845 ile birlikte 276 bin puan alıyor. Xiaomi Mi Mix 2s ise bu testten 273 bin puan almıştı. Rekorları altüst eden OnePlus 6’nın bize ne sunacak bunu hep birlikte göreceğiz…

Android Oreo güncellemesi alacak LG telefonlar belli oldu

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.