Mobil Mart 1, 2018 17:30

MWC2018 Nubia V Serisi ve N Serisi Telefonlarını Tanıttı!

MWC2018 Nubia V Serisi ve N Serisi Telefonlarını Tanıttı!

Mobil Dünya Kongresi bitti ve ardından büyük bir telaş başladı. Zira tanıtılan telefonların pazara sunulması bekleniyor. Bu noktada Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus fuarın yıldızı oldu diyebiliriz. Çinli üreticiler ise biraz sessiz kaldılar. Huawei, Xiaomi, Vivo ve Nubia bu fuarda yeni bir ürün tanıtmadılar. Bunun sebebini başka bir yazıda değerlendiririz ama Nubia boş durmadı ve önümüzdeki günlerde pazara sunacağı Nubia V Serisi ve N Serisi telefonlarının tasarım telefonlarını bizlere gösterdi. Telefonların hem donanım hem de fiyat anlamında büyük bir beklenti oluşturduğunu da söyleyelim.

Nubia V Serisi ve N Serisi Telefonların Özelikleri

ORtaya çıkan bilgilere göre N Serisi telefonlar giriş seviyesinde olacak ve arkada tek kamera ile karşımıza çıkacak ama tek kamera da olsa arka taraftaki kamera düzeninde bir değişiklik olmayacak. iPhone 8 Plus vari tasarımın telefonu güçlendirdiğini ve yanlardaki kırmızı şeritin de şık durduğunu belirtelim. Henüz yonga seti tarafında bir bilgi yok ama pil tarafında 5000 mAh gibi devasa bir pile yer verilecek.

Nubia V Serisi

Nubia V Serisi

N Serisi ise orta / üst segment pazarında kendine yer arayacak ve arkada Z17 mini de gördüğümüz kamera yapısına sahip olunacağı da kesinleşen detaylardan birisi. Bu serinin de hangi yonga setini kullanacağı belli değil ama Snapdragon 660 gibi bir çözüm sunulacağı bunun yanında da 6GB RAM gücü ile telefonun destekleneceği de sızdırılan bilgilerden birisi.

Nubia N Serisi

Nubia N Serisi

5000 mAh pil ve 18:9 ekran formatı ise olmazsa olmazlardan. Nubia Türkiye pazarına çok önem veren bir üretici ve kısa süre içinde yeni telefonlarını da ülkemizde göreceğiz. Bunun da müjdesini verelim. Samsung, Huawei, LG gibi standart telefonlardan sıkıldıysanız Nubia gibi inovatif bir üreticiye mutlaka bir şans vermelisiniz diye düşünüyoruz…

MWC2018 Nubia Oyun Telefonu Bir Spor Araba Gibi Tasarlanmış!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.