Mobil Şubat 27, 2018 17:00

MWC2018 Nubia Oyun Telefonu Bir Spor Araba Gibi Tasarlanmış!

MWC2018 Nubia Oyun Telefonu Bir Spor Araba Gibi Tasarlanmış!

Mobil dünyada CPU ve GPU’lar güçlendikçe oyun yapımcılarının da bir o kadar bu ürünleri zorlayacak özellikte oyunlar pazara sunduklarını görüyoruz. Bu noktada artan fps değerleri ise kullanıcıları memnun ediyor. Online bir oyunun aynı anda 200 milyondan fazla kullanıcısı olması aslında bu sektörün ne denli önemli olduğunu da ortaya koyuyor. Free to Play oyunlardan her ay milyarlarca dolar paranın döndüğünü de düşünürseniz oyun telefonlarının geç bile kaldığını görebilirsiniz. Bu noktada aksesuar ve donanım üreticisi Razer ilk nesil oyun telefonu ile karşımıza çıktı. Bu segmentin yaratıcısı Razer öylesine başarılı oldu ki; geçtiğimiz günlerde Nubia Oyun Telefonu yapacağını duyurdu.

Nubia Oyun Telefonu Spor Otomobil Gibi Olacak!

Bugün itibariyle telefon halen tanıtılmış değil ve gelen davette 1 Mart tarihine kadar ürünün tanıtılması bekleniyor. Ortaya çıkan tasarımın ise spor otomobillere benzeyen bir yapıya sahip olacağını ortaya koyuyor. Biz oyuncular spor otomobilleri ve savaşçı prensesleri severiz 😉

Bakalım Nubia bize neler sunacak? Belki Türk Medyasından bir arkadaş merak eder; gider de biz de öğrenebiliriz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.