Mobil Şubat 26, 2018 15:00

MWC2018 Vivo APEX ile %98 Ekran Kasa Oranına Sahip Olun! [Video]

MWC2018 Vivo APEX ile %98 Ekran Kasa Oranına Sahip Olun! [Video]

Akıllı telefon pazarında dünyanın en büyük beşinci üreticisiyken koltuğunu Xiaomi‘ye bırakmak durumunda kalan Vivo, hız kesmeden yoluna devam ediyor. Çin’in en çok telefon satan üçüncü üreticisi Vivo, MWC2018 kapsamında yeni nesil telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Aslında tanıtmak değil de yapabileceklerinin sınırını bizlere gösteriyor dersek daha doğru bir yaklaşım olacak diye düşünüyoruz. Büyük üreticiler çentikle, infinty ekranlarla uğraşa dursun Vivo, %98 ekran kasa oranı sunan yepyeni bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Vivo APEX adındaki bu yeni tasarım ön kamera tarafında büyük bir inovasyonu da ortaya koyuyor.

Vivo APEX Selfi Kamerası Çok Farklı

Vivo’nun yeni telefonu tamamen ekrandan oluşuyor. Peki bu durumda Vivo ön kamerayı nereye koyuyor? Sorunun cevabını üstteki video bulabileceksiniz. Ciddi anlamda inovasyon yüklü Apex ön tanıtım videosunu Gsmarena‘nın hazırladığının da altını çizelim. Mobil Dünya Kongresi ile ilgili en son haberleri bizden öğrenebilirsiniz…

MWC2018 Samsung ve UCSF Geliştirdiği Galaxy S9 Tansiyon Ölçme Nasıl Çalışıyor?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.