Mobil Şubat 26, 2018 17:00

MWC2018 Galaxy S9 Exynos Yonga Seti Benchmark Testleri

MWC2018 Galaxy S9 Exynos Yonga Seti Benchmark Testleri

Samsung yeni nesil amiral gemisi modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus tanıtımını 25 Şubat tarihinde gerçekleştirdi. Bir anda Android ekosisteminin en çok konuşulan telefonlarından birisi haline gelen ürünlerin 1 Mart tarihinden itibaren satışta olacağını da duyuralım. Bu yıl Samsung yine kendi yonga seti yerine Qualcomm ile çalışmaya devam etti. Bunun sebebini anlasak da buna hak veremiyoruz. Dünyanın en büyük yonga seti üreticisinin halen bölgesel farklar sebebiyle bu stratejisini doğru bulmak imkansız. Hemde Galaxy S9 Exynos yonga seti ile öne geçmişken. Bugün ortaya çıkan bazı benchamrk skorları Samsung’un yeni nesil Exynos 9810 yonga setini hangi noktaya taşıdığını gösteriyor.

Galaxy S9 Exynos 9810 Snapdragon 845’e karşı

Bildiğiniz gibi yeni nesil Exynos 9810 2,9 GHz hızında çalışıyor ve ikinci nesil 10 nanometre üretim sürecine sahip. Ortaya çıkan raporlara göre Exynos 9810, önceki nesil Exynos 8895’e kıyasla 2 kat daha fazla tek çekirdekli ve% 40 daha iyi çok çekirdekli performans sunuyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan karşılaştırmalı benchmark testlerini sizlerle paylaşalım…

Galaxy S9 Plus kamera örnekleri inanılmaz görünüyor!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.